Mintys kaip pasirinkti laiptus

Statantis nuosavus namus iškyla daug įvairių klausimų, į kuriuos ieškote atsakymų, vienas iš jų: kaip išsirinkti laiptus?

laiptai_1
Atsakymas paprastas – turite kreiptis į profesionalus, juos turi projektuoti savo darbą išmanantys specialistai. Kuomet jūs nutarsite jog tokį dalyką galite susiprojektuoti ir patys, tai gali pasibaigti nemalonumais ir dar didesnėmis išlaidomis, kurių jums tikrai nereikia statantis naują namą. Specialistai pamatę patalpas, iš karto nustatys kokios rūšies laiptai idealiai tinka jūsų pasirinktai patalpai ir suteiks patarimus, kaip įgyvendinti pasirinktą projektą jūsų namuose ar kitose pasirinktose patalpose. Daug laiptų foto čia: https://www.originaluslaiptai.lt/
Profesionalai padės į jūsų interjerą įnešti daugiau žavesio, bei padės sukurti šiuolaikišką stilių, kuris pasižymės originalumu, grožiu ir, žinoma, tvirtomis konstrukcijomis. Visi laiptų elementai ir dalys yra gaminami naudojant tvirtas medžiagas ir papuošiami medienos elementais, stiklu ir kitomis originaliomis medžiagomis, kurios pagyvins jūsų namus įdomiais sprendimais, tai gali būti stiklas, metalas ar netgi akmuo. Net ir klasikinio dizaino projektas, kuris bus papildytas išmaniais ir dekoratyviniais elementais atrodys nepakartojamai. Be to, yra galimybė dekoro elementus pasirinkti pagal tai, koks yra jūsų namų interjero stilius ir spalva. Šiuolaikiškus ir stilingi laiptai visada jus džiugins savo elegancija, tvirtumu ir funkcionalumu.

laiptai_4
Pirma Jums reikia nutarti kokios rūšies laiptų jums reikia ir kokie pagal projektą tilps jūsų namuose, populiariausi modeliai yra šie: mediniai su medinėm laikančiom sijom, ant betoninės konstrukcijos, ant metalinės konstrukcijos, stikliniai su metaline konstrukcija, sąvaržiniai išlengvinti, tiesūs, tiesūs su aikštele, sukti su aikštele. Rinktis tikrai yra iš ko. Tačiau kiekvienas modelis tiks tik pagalvojus, kad namo projekte jiems galite skirti pakankamai vietos, kadangi vieniems reikia daugiau vietos, o kitiems mažiau. Tačiau atvažiavę specialistai Jums tikrai padės pasirinkti tokius, kurie tilps jūsų namuose ir atrodys ne per daug griozdiškai.
Iš medžiagų galima rinktis medį, stiklą, betoną ar metalą. Jei nuspręsite, kad jums geriausiai tik mediniai, reikės atsakyti į klausimą, kokią medieną rinktis, kadangi kiekviena mediena turi savo skirtingas savybes: viena yra kietesnė, kita minkštesnė, skiriasi spalvos, savo tamsumu ir šviesumu, viena mediena tarnauja ilgiau, o kita sąlyginai trumpiau, mediena skiriasi ir savo atsparumu drėgmei. Taip pat medieną reiktų derinti ir prie bendro namų interjero ir vyraujančių atspalvių. Jie turi prie kažko derėti. Jei namuose grindys bus medinės tada laiptus reikėtų derinti prie grindų. O jeigu grindys bus išklotos plytelių danga, tada gal jūsų langai bus mediniai. Svarbu kad, gaminys prie ko nors derėtų, taip jūsų namų interjeras bus vientisesnis. Suderinti laiptai ir interjeras džiugins jus kiekvieną dieną, darniomis spalvomis ir konstrukcijomis.
Kalbant apie konstrukcijas reikia atkreipti dėmesį, kad jos turi būti tvirtos ir atlaikyti visas įmanomas ir prognozuojamas apkrovas. Nes laipiojant jiems tenka didelis krūvis, kurie jį turi išlaikyti. O taip pat jie turi būti atsparūs įvairiems veiksniams, tokiems kaip saulė ar drėgmė ir vėjas.
Taip pat kaip ir bet kokie daiktams jiems vyrauja įvairios tendencijos, vieni būna madingesni vienu metu, kitus renkamasi, kitais atvejais. Tačiau patariame į šias tendencijas, per daug nesižvalgyti, kadangi laiptus jūs renkatės beveik visam gyvenimui ir svarbiausia yra tai kad jie būtų patogūs ir patiktų jums, o ne atitiktų interjero ar kitas tendencijas, kurios yra vienalaikės. Patariame rinktis atsakingai ir pasitikėti specialistų patarimais.
http://www.culturelive09.lt